GRAEF Toaster TO 90 čerstvě oceněný britskou cenou BEST BUY WHICH

Prezentace výrobků je možná po předchozí domluvě přímo u dovozce na adrese:

Na Zlatnici 301/2,
Praha 4,
tel. 241410819

Německá rodinná firma GRAEF právě obdržela prestižní britskou cenu BEST BUY WHICH jako vynikající ohodnocení kvalit toasteru  GRAEF TO 90 s dlouhou štěrbinou.

Odborníci firmy WHICH? testovali jednoštěrbinový toaster GRAEF TO 90 určený pro přípravu 2 kusů toastů a na závěr náročných zkoušek potvrdili, že „toaster GRAEF představuje při nákupu nejlepší hodnotu, protože vyhovuje širokému rozsahu velikostí plátků chleba, snadno se obsluhuje, opéká chléb rovnoměrně po celé ploše s optimálním stupněm zhnědnutí jeho povrchu“.

Dále se v závěrečném hodnocení říká, že „Toaster GRAEF TO 90, jednoštěrbinový přístroj pro přípravu 2 kusů toastů, je nejuniverzálnější toaster s ohledem na přípravu toastů z plátků chleba různých tvarů. Bez obtíží připraví kvalitní toasty i z velmi rozdílných velikostí plátků chleba, od velmi malých velikostí čajových toastů až po velké krajíce selského chleba nebo chleba pečeného doma.“

Odborníci firmy WHICH? dále ve svém hodnocení vyzdvihli vysokou funkčnost toasteru GRAEF a jednoduchost jeho obsluhy: „vysoký zdvih spouštěcího mechanismu toasteru umožňuje snadno a bezpečně vyjmout i malé kousky pečiva bez nebezpečí popálení prstů o horní horké části. Dáváte-li přednost  přístroji s jednoduchou obsluhou, pak tento štíhlý model je určitě správnou volbou. Obsluhuje se velmi snadno jediným kruhovým voličem stupně zhnědnutí a dvěma dalšími knoflíky.“

Toaster GRAEF TO 90 dosáhl v testu WHICH BEST BUY hodnocení 76% s umístěním na 2. místě a přestavuje pro firmu GRAEF vynikající ocenění jejího dlouhodobého úsilí zaměřeného na vysokou kvalitu a funkčnost, které prosazuje u všech výrobků.