GRAEF UNA 9 udělení prestižní ceny Nejlepší řez

Prezentace výrobků je možná po předchozí domluvě přímo u dovozce na adrese:

Na Zlatnici 301/2,
Praha 4,
tel. 241410819

S pocitem hrdosti oznamujeme, že na základě nominace na cenu PLUS X AWARD, nejprestižnější světovou cenu udělovanou výrobkům s ohledem na jejich přínos v technologických inovacích, sportu a životním stylu, byl výrobek firmy GRAEF, přenosný kráječ UNA 9, zvolen odbornou porotou  „Nejlepším kráječem roku 2011“.

Navíc, jako by tato cena sama nestačila, byl kráječi GRAEF UNA 9 udělena tolik žádaná cena PLUS X AWARD v kategorii Vysoká kvalita a Snadná obsluha.

Tato ocenění podtrhují vysoké standardy zpracování, funkčnosti, dlouhé životnosti a originálního designu s visačkou „MADE IN GERMANY“.

Přijďte se sami přesvědčit o vynikající kvalitě praktického kráječe GRAEF UNA 9, který se snadno upevní i znovu složí v pouhých třech krocích a dá se uložit i v malém prostoru. Přijďte se sami přesvědčit také o jeho výkonu, podívat se na hladké tenoučké plátky, které změní Váš pohled na přípravu atraktivních jídel.

Jak ještě lépe vyjádřit vynikající kvalitu a design výrobků GRAEF vyráběných v Německu?

Snad jen tím, že i vysoce kvalitní a skutečně krásné varné konvice GRAEF, WK61 a WK 62 rovněž získaly cenu PLUS X AWARD. Při pohledu na konvice jistě nebude překvapením, že v kategorii – DESIGN. Za design moderní, neokázalý, střídmý, účelný, zdůrazněný použitím nejkvalitnějších materiálů a jejich vpravdě mistrovským zpracováním, tak, jak už se u firmy GRAEF stalo tradicí po mnoho desetiletí.