Novinky

 • Kráječ Graef SKS 320

  Elektrický kráječ GRAEF SKS 32000

  Více

 • Kráječ Graef SKS 110

  Elektrický kráječ GRAEF SKS 11000 / 11001 / 11002 / 11003.

  Více

 • Kráječ Graef SKS 100

  Elektrický kráječ GRAEF SKS 10001 / 10002 / 10003.

  Více

 • Kráječ Graef G-LINE G 50

  Elektrický kráječ GRAEF G-Line G 50.

  Více

Vítejte u firmy Graef

Rodinná firma Graef se po více než 50 let a 3 generace zabývá výrobou vysoce kvalitních elektrospotřebičů s označením „Made in Germany“.

Mimo profesionálních kráječů určených pro gastronomické provozy a řeznictví, stejně jako poloautomatů a plně automatických kráječů pro živnostníky, dodává firma Graef na trh také rozsáhlý sortiment vysoce kvalitních kráječů pro domácnosti.

Ať už se jedná o jakékoliv provedení a trh národní nebo mezinárodní, pro všechny výrobky je charakteristická výjimečná kvalita zpracování, dlouhá životnost a v neposlední řadě rovněž vysoce oceňovaný design.

Firemní výrobky si zakládají na pověstné kvalitě, dokonalé funkčnosti a nezaměnitelném, originálním designu.

To, co v 60tých letech začalo prvními vyrobenými kráječi v celokovovém provedení, promítá se dnes nejen do širokého sortimentu profesionální krájecí techniky, ale i do stále oblíbenějšího sortimentu pro domácnosti a rovněž i rychle rostoucího prodeje vybavení pro malé živnosti.

Po více než 40 let firma Graef v arnsberské manufaktuře konstruuje, vyvíjí a vyrábí rozsáhlý program krájecích strojů. Důsledně při jejich výrobě používá pouze vysokohodnotné, nejkvalitnější materiály.
Vysoké nároky firmy Graef kladené na kvalitu, dokonalou funkčnost, příkladnou bezpečnost a vybraný design se od roku 2009 uplatňují i u řady dalších kuchyňských spotřebičů tak, aby jejich používání přinášelo skutečný požitek.

Kromě kráječů dodává dále firma Graef na trh vysoce kvalitní páková espresa, mlýnky na kávu, rychlovarné konvice, toastery a vaflovače.

Toaster Graef TO 90 / TO 91

Prezentace výrobků je možná po předchozí domluvě přímo u dovozce na adrese:

Na Zlatnici 301/2,
Praha 4,
tel. 241410819

 • Odborníci firmy WHICH? testovali toaster GRAEF TO 90 a na závěr náročných zkoušek potvrdili, že „toaster GRAEF představuje při nákupu nejlepší hodnotu“.Odborníci firmy WHICH? testovali toaster GRAEF TO 90 a na závěr náročných zkoušek potvrdili, že „toaster GRAEF představuje při nákupu nejlepší hodnotu“.

Co zákazníci nejvíce oceňují na toasterech GRAEF

 • Vynikající chuť připravených toastů, různé možnosti přípravy,
 • Důkladně izolovaný povrch přístroje, rozmrazovací funkce, nástavec na ohřev housek
 • Stabilita přístroje
 • Německý design, originální, střídmý, nadčasový a precizní do posledního detailu, který přináší denně radost z krásného výrobku
 • Německou kvalitu, spolehlivost, bytelnost v tom nejlepším smyslu

Testováno firmou WHICH?

Odborníci firmy WHICH? testovali toaster GRAEF TO 90 a na závěr náročných zkoušek potvrdili, že „toaster GRAEF představuje při nákupu nejlepší hodnotu, protože vyhovuje širokému rozsahu velikostí plátků chleba, snadno se obsluhuje, opéká chléb rovnoměrně po celé ploše s optimálním stupněm zhnědnutí jeho povrchu“.

V závěrečném hodnocení se říká, že „Toaster GRAEF TO 90 je nejuniverzálnější toaster s ohledem na přípravu toastů z plátků chleba různých tvarů. Bez obtíží připraví kvalitní toasty i z velmi rozdílných velikostí plátků chleba, od velmi malých velikostí čajových toastů až po velké krajíce selského chleba nebo chleba pečeného doma.“

Dále ve svém hodnocení vyzdvihli vysokou funkčnost a jednoduchost jeho obsluhy: „vysoký zdvih spouštěcího mechanismu toasteru umožňuje snadno a bezpečně vyjmout i malé kousky pečiva.“

 Toaster Graef TO 90 / TO 91Toaster Graef TO 90 / TO 91
TypToaster TO 90Toaster TO 91
Technická specifikaceProdloužená délka štěrbiny pro současnou přípravu 2 toastů.
EAN4001627009007
Příkon880 W
ProvedeníTepelně izolovaný plášť přístroje plně vyhovující nejnovějším předpisům vyžadujícím chladný povrch tepelných spotřebičů. Stříbřitě lakovaný hliník a nerezová ocel s matným povrchem.Tepelně izolovaný plášť přístroje plně vyhovující nejnovějším předpisům vyžadujícím chladný povrch tepelných spotřebičů. Kombinace bíle lakovaného hliníku a vysoce leštěné nerezové oceli.
Jednotlivé funkce
 • Tlačítko „STOP“ pro přerušení činnosti
 • Tlačítko „DEFROST“ pro aktivaci rozmrazování
 • Mechanismus s vysokým zdvihem pro snadnější vyjmutí pečiva
 • Otočný volič se zvukovou indikací jednotlivých 6 poloh
 • Nerezový tácek na drobky
 • Optimální rozložení toastů
 • Navíjení přívodního kabelu o délce 90 cm
Příslušenství
 • Nástavec na ohřev housek
ZárukaZáruka 2 roky